Styrelsen

Styrelsen 2017

Ordinarie medlemmar:

Sund Kim ordförande
050-4120344
kim.sund@netikka.fi

Leif Sund vice ordförande
0400-138864
leif.sund@hotmail.com

Samuel Broman kassör

050-4107653

j.samuel.broman@gmail.com

Pundars-Mitts Camilla sekreterare
050-5369665
camilla.pundars-mitts@novia.fi

Beijar Marcus (damsektionen)
050-3249687
marcus.beijar@gmail.com

Olav Hermanson (juniorsektionen)
040-5800789
os@hermanson.fi

Grönholm Krister (juniorsektionen)
044-0331624
krister.gronholm@vifk.fi

 

Suppleanter:

Nordblad John (juniorsektionen)
044-2567 353
nordblad.john@gmail.com

Matts Majors (bowlingsektionen)

0500-366852

matts.majors@netikka.fi